Szkoła językowa Poznań

Blubray to kadra wykwalifikowanych, ambitnych, profesjonalnych filologów i tłumaczy. Wspólnie zbudowaliśmy Blubray by z pasją nauczać języków na wszystkich poziomach zaawansowania, we wszystkich grupach wiekowych i jednocześnie w przystępnych i konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do siedziby naszej szkoły przy ulicy 28 Czerwca 1956r. 174

Metody nauczania

Nie od dziś wiadomo, że niektóre języki obce cieszą się nieco większą popularnością niż inne. Angielski czy niemiecki to dziś absolutne minimum a języki skandynawskie z dnia na dzień cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Postanowiliśmy więc, że w Blubray kursanci będą mogli wybierać z szerokiej gamy języków, zarówno tych sztandarowych jak i bardziej niszowych.

Komunikacja

W Blubray stawiamy na komunikację. Naszym celem jest, by kursanci przełamywali bariery językowe, pracowali nad płynnością oraz byli pewni siebie wyrażając swoje myśli i opinie w obcym języku. Dbamy przy tym o pozostałe elementy praktyczne języka oraz przyjazną atmosferę.

Elastyczność

W Blubray jesteśmy elastyczni i zawsze staramy dostosować się do wymagań kursanta. Jeśli więc zależy Ci na rozwijaniu swoich umiejętności speakingu, weźmiesz udział w wielu ciekawych dyskusjach, a jeśli chcesz podszlifować gramatykę, podczas zajęć z naszymi lektorami rozwiążesz niejedną zagadkę gramatyczną.

Materiały

Szkoła zapewnia wszystkie materiały dydaktyczne. Korzystamy z najlepszych podręczników, materiałów oraz platform online na wszystkich poziomach zaawansowania językowego. Nasi lektorzy często przygotowują dodatkowo własne, autorskie materiały, a na życzenie kursanta również indywidualnie zaprojektowany sylabus.

Kontakt

Napisz lub zadzwoń

kontakt@blubray.com
+48 504 510 111
Pon-Pt, 9:00-17:00 (sekretariat)

Odwiedź nas

Blubray
ul. 28 Czerwca 1956r. 174
Poznań

BESbswy